Hurtowa sprzedaż paliw

Po uzyskaniu koncesji na obrót paliwami ciekłymi w kwietniu 2009 r. firma NAFTATRANS sp. z o.o. zajęła się sprzedażą paliw i oleju opałowego EKOTERM PLUS do celów grzewczych.

Oferowane przez nas paliwa są najwyższej jakości, spełniają wszystkie polskie normy, atesty i certyfikaty jakości. Zawsze są kupowane z pewnego źródła od największych polskich producentów i importerów.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Dostawa do klienta jest gratis. Nasze cysterny i autocysterny wyposażone są w elektroniczne urządzenia pomiarowe tzw. przepływomierze (legalizowane przez Główny Urząd Miar-świadectwo legalizacji), które dokładnie pokazują ilość roztankowanego paliwa oraz wyposażone są w drukarkę, aby klient zaraz po dostawie miał potwierdzenie otrzymanego paliwa w temperaturze referencyjnej 15 st.C.Po roztankowaniu każdy zamawiający otrzymuje potwierdzenie, czyli oryginalny dowód dostawy na druku firmowym Nafta-Trans. Posiadany tabor samochodowy umożliwia nam dostarczenie jednorazowo 30-36 tysięcy litrów oleju napędowego.

Siedziba spółki

NAFTATRANS sp. z o.o.
KĘPINA 10B
05-600 Grójec

Godziny otwarcia:

SPRZEDAŻ HURTOWA
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

STACJA PALIW
poniedziałek – niedziela: 6:00 -22:00