NAFTATRANS to polska prywatna firma. Naszymi głównymi gałęziami działalności są sprzedaż paliw i oleju opałowego oraz transport. Jesteśmy firmą spełniającą wszelkie wymagania i dostosowaną do potrzeb rynku krajowego i zagranicznego.

Na polskim rynku transportowym istniejemy od 16 grudnia 1998 r. Od początku działalności zajmowaliśmy się transportem krajowym i międzynarodowym. Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy działalność o transport specjalistyczny ADR.

Od kwietnia 2009 r. nasza firma zajmuje się sprzedażą paliw własnymi autocysternami. Naszym celem jest zapewnienie dostaw produktów najwyższej jakości poprzez współpracę z europejskimi i polskimi producentami paliw.

Obecnie na stałe współpracujemy z liczącymi się na rynku importerami paliw oraz polskimi producentami: PKN Orlen S.A., Grupa Lotos S.A., Shell Polska sp. z o.o., BP Polska Europa SE.

Bezpośrednie kontakty oraz stałe, duże odbiory paliw przez naszą firmę dają gwarancję uzyskania najlepszej ceny i jakości oferowanych paliw.

Firma NAFTATRANS sp. z o.o. posiada koncesję URZĘDU REGULACJI ENERGETYKI na obrót paliwami ciekłymi na okres od 1 kwietnia 2014 r. do 31 grudnia 2030 r.
uwidocznioną na stronie www.ure.gov.pl aby wyszukać należy wybrać koncesje dla paliw.

Publikujemy dokumenty związane z prowadzeniem działalności w zakresie obrotu paliw i transportu.

Siedziba spółki

NAFTATRANS sp. z o.o.
KĘPINA 10B
05-600 Grójec

Godziny otwarcia:

SPRZEDAŻ HURTOWA
poniedziałek – piątek: 8:00 – 17:00

STACJA PALIW
poniedziałek – niedziela: 6:00 -22:00